10% RABATU
dla Klientów którzy podpiszą umowę
DO KOŃCA KWIETNIA 2014

PARTNERZY

Partner 1 Partner 2 Partner 3 Partner 4 Partner 6 Partner 7 Partner 8

RIWBUD

Firma działa na rynku w sektorze remontowo-wykończeniowym od 1991 roku, a od 2007 roku zmieniła nazwę na RIWBUD. Usługi świadczymy głównie w Warszawie, Markach oraz najbliższej okolicy. mapa»

Obsługuje zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa, firmy developerskie, czy instytucje. Specjalizuje się w prowadzeniu wszelkiego rodzaju prac budowlanych, wykończeniowych, remontowych i adaptacyjnych zgodnie ze sztuką budowlaną.

RIWBUD zatrudnia kilkudziesięciu doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców. Nieustannie podnosi ich kwalifikacje organizując szkolenia zawodowe. Zapewnia bezpieczeństwo prac umożliwiając Klientom podpisanie umowy ubezpieczenia na korzystnych warunkach.

Oferuje projektowanie wnętrz i konsultacje ze stylowymi architektami. Prowadzi stałą współpracę z hurtowniami budowlanymi oraz z firmami pokrewnymi. Stosuje nowoczesne technologie przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlano-wykończeniowych.

RIWBUD świadczy usługi na najwyższym poziomie, stale poszerzając wachlarz swoich usług. Zadowolenie klienta jest dewizą firmy.

REALIZUJEMY ZAAWANSOWANE INWESTYCJE»

OBSŁUGUJEMY OSOBY PRYWATNE»

WSPIERAMY ROZWÓJ LOKALNEJ MŁODZIEŻY»

POMAGAMY KIEDY TRZEBA»

RIWBUD JEST OBECNY RÓWNIEŻ NA TARGACH»