10% RABATU
dla Klientów którzy podpiszą umowę
DO KOŃCA KWIETNIA 2014

PARTNERZY

Partner 1 Partner 2 Partner 3 Partner 4 Partner 6 Partner 7 Partner 8

RIWBUD

Firma działa na rynku w sektorze remontowo-wykończeniowym od 1991 roku, a od 2007 roku zmieniła nazwę na RIWBUD. Usługi świadczymy głównie w Warszawie, Markach oraz najbliższej okolicy. mapa»

Obsługuje zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa, firmy developerskie, czy instytucje. Specjalizuje się w prowadzeniu wszelkiego rodzaju prac budowlanych, wykończeniowych, remontowych i adaptacyjnych zgodnie ze sztuką budowlaną.

RIWBUD zatrudnia kilkudziesięciu doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców. Nieustannie podnosi ich kwalifikacje organizując szkolenia zawodowe. Zapewnia bezpieczeństwo prac umożliwiając Klientom podpisanie umowy ubezpieczenia na korzystnych warunkach.

Oferuje projektowanie wnętrz i konsultacje ze stylowymi architektami. Prowadzi stałą współpracę z hurtowniami budowlanymi oraz z firmami pokrewnymi. Stosuje nowoczesne technologie przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlano-wykończeniowych.

RIWBUD świadczy usługi na najwyższym poziomie, stale poszerzając wachlarz swoich usług. Zadowolenie klienta jest dewizą firmy.

REALIZUJEMY ZAAWANSOWANE INWESTYCJE»

Zaawansowane inwestycje 1 Zaawansowane inwestycje 2

Biurowiec przy ul. Jasnej dla Komisji Nadzoru Finansowego

Fitness Club dla Gravitan Poland
Sp. z o. o.

OBSŁUGUJEMY OSOBY PRYWATNE»

WSPIERAMY ROZWÓJ LOKALNEJ MŁODZIEŻY»

POMAGAMY KIEDY TRZEBA»

RIWBUD JEST OBECNY RÓWNIEŻ NA TARGACH»