10% RABATU
dla Klientów którzy podpiszą umowę
DO KOŃCA KWIETNIA 2014

PARTNERZY

Partner 1 Partner 2 Partner 3 Partner 4 Partner 6 Partner 7 Partner 8

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI firmy Riw Bud

Firma Riw Bud szanuje prywatność użytkowników swojej strony i klientów.

DANE ZBIERANE AKTYWNIE

Na naszej stronie internetowej użytkownik dobrowolnie podaje swoje dane. Podczas zapisu do otrzymywania Newslettera są Państwo proszeni o podanie Swojego adresu e-mail. W każdym momencie istnieje możliwość wypisania się z listy mailingowej.

KONTAKT Z NAMI

Podczas kontaktu z nami za pomocą strony internetowej, telefonu lub poczty e-mail prosimy Państwa o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, adresu e-mail i telefonu kontaktowego.

DANE ZBIERANE BIERNIE

Podczas Państwa wizyty na naszych stronach internetowych automatycznie są zbierane następujące dane: Państwa adres IP, nazwa domeny, dane demograficzne.

SPOSÓB WYKORZYSTYWANIA ZBIERANYCH DANYCH

Zbierane dane są wykorzystywane jedynie w celu realizacji subskrypcji newslettera, skontaktowania się z Państwem jeżeli zostało wysłane do nas zapytanie oraz dla celów informacyjnych, marketingowych i analiz statystycznych. Dane zbierane automatycznie są wykorzystywane do analizy zachowań użytkowników na naszych stronach www i personalizacji zawartości naszych stron www. Zebrane przez nas dane osobowe są wykorzystywane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). W żadnym wypadku dane zbierane od Państwa nie będą przekazywane, czy sprzedawane osobom/firmom trzecim. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Twoje dane mogą zostać udostępnione Generalnemu Inspektoratowi Ochrony Danych. W przypadku naruszenia prawa możemy przekazać Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

SPOSÓB KONTAKTOWANIA SIĘ firmy Riw Bud z KLIENTEM

Jeżeli zapisali się Państwo na nasz Newsletter to będą go Państwo od nas otrzymywać drogą e-mailową nie częściej niż raz w miesiącu. Jeżeli wypełnili Państwo formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej i podali Państwo preferowany sposób kontaktu wyłącznie w ten sposób będziemy się z Państwem kontaktować, jeżeli nie to wybór formy kontaktu będzie zależał od pracownika firmy Riw Bud (telefonicznie lub mailowo).

ZMIANA DANYCH OSOBOWYCH

Jeżeli chcą Państwo wypisać się z listy mailingowej można to zrobić poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym od nas Newsletterze lub też po prostu wysyłając do nas taką informację na adres biuro@riwbud.pl

ZABEZPIECZENIE DANYCH

Nasze bazy danych są zabezpieczone przed dostępem osób trzecich zgodnie z aktualną wiedzą na temat przetwarzania danych i możliwych zagrożeń. Poziom ochrony danych osobowych jest zgodny rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz.U. nr 100, poz.1024). COOKIES Nasz strona internetowa może wykorzystywać pliki Cookie. Służą one do identyfikacji Twojej przeglądarki internetowej podczas przeglądania naszej witryny, po to abyśmy mogli Ci wyświetlić odpowiednią stronę.

ZMIANY POLITYKI PRYWATNOŚCI

Każdą osobę korzystającą z naszego serwisu internetowego obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany naszej polityki prywatności poprzez opublikowanie zmienionej polityki prywatności na naszej stronie internetowej.

DANE TELEADRESOWE

Riw Bud
ul. Piłsudskiego 47
05-270 Marki
NIP: 7621466112
E-mail: biuro@riwbud.pl
Tel.: +48 022 771-60-30

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących ochrony prywatności prosimy o kontakt korzystając z wyżej wymienionych danych.